Firma Biznes Serwis powstała w 1999 roku i w swojej historii obsłużyła kilkaset podmiotów gospodarczych
wielu branż, o różnej wielkości i specyfice.

biuro rachunkowe poznań

Ogromne, 20-letnie doświadczenie, pozwala nam brać na siebie odpowiedzialność i zapewniać profesjonalne wsparcie
naszym Klientom w dziedzinie podatków, rachunkowości, kadr i płac, ubezpieczeń społecznych
oraz sprawozdawczości dla podmiotów zewnętrznych i w ramach grupy firm powiązanych kapitałowo.

Obsługujemy zarówno podmioty krajowe jak i podmioty z udziałem kapitału zagranicznego (spółki-córki firm zagranicznych).

 

Staramy się zdjąć z naszych Klientów ciężar odpowiedzialności za dziedzinę rachunkowości i podatków tak, by mogli skoncentrować swoje siły na rozwoju własnego biznesu. Duży nacisk kładziemy na zapewnienie poufności danych uzyskiwanych we współpracy z Klientami. Zawsze stajemy po stronie naszych Klientów starając się znaleźć optymalne rozwiązania podatkowe z korzyścią dla nich w granicach akceptowalnego ryzyka i reprezentując ich w kontaktach z instytucjami skarbowymi.

 

 

 

biuro księgowe poznań

 

Firma Kleffmann & Partner Sp. z o.o. od ponad 25 lat jest czołowym usługodawcą w dziedzinie badań rynku rolniczego. Jako agencja badawcza oferuje kompleksowy zakres usług, dzięki którym dostarcza Klientom kluczowe informacje dotyczące wielu sektorów rolnictwa. W ciągu roku przeprowadza setki tysięcy rozmów z rolnikami i ekspertami do spraw rolnictwa. Bazując na dogłębnej wiedzy, oferuje profesjonalne dane, które pomagają Klientom podjąć decyzje na szczeblu zarówno lokalnym, jak i globalnym.

Od samego początku związana z Poznaniem współpracująca również z poznańskimi firmami, między innymi ze Spółką Biznes Serwis.

Biznes Serwis to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem i umiejętnością dostosowania się do potrzeb klienta. U podstaw naszej, prawie 10-letniej współpracy, leży przede wszystkim fachowość, rzetelność i  zrozumienie naszych potrzeb, również tych mniej standardowych. Doceniając walory firmy możemy w pełni zarekomendować jej usługi. Dziękujemy.

Krzysztof Karpiński
Managing Director Kleffmann Group

 

biuro księgowe poznań

 

Kancelaria Radców Prawnych jest wielkopolską firmą prawniczą działającą na terenie całego kraju. Działamy na rynku usług prawnych od ponad 40 lat, prawnicy Kancelarii pracują zarówno w sektorze publicznym (dla jednostek samorządu terytorialnego i spółek z ich udziałem), w sektorze prywatnym, jak i na styku tych sektorów.

Współpracujemy z firmą Biznes Serwis od ponad 10 lat. Cenimy sobie tę współpracę jako harmonijną i opartą na zaufaniu oraz zrozumieniu wzajemnych potrzeb, ograniczeń i możliwości. Zespół Biznes Serwis jest bardzo rzetelny, kompetentny i dyspozycyjny, a kontakt jest szybki i bardzo sympatyczny.
Możemy polecić firmę Biznes Serwis jako sprawdzonego i doświadczonego partnera.